از خاک پاک تا خاک برسرت!

نمی دونی چه حسی به آدم دست میده وقتی صبح کله سحر میره نتایج رای گیری رو یه نیگاه بندازه و یهو میبینه که آمارش پریده بالا! خب مسلمه که خیلی خوشحال میشه طرف اما وقتی میاد تو قسمت نظرات وبلاگ خودش با موج نظرات خصوصی یا بهتره بگم بد و بیراه برمیخوره!

مخت هنگ میکنه و وقتی نظر مدیر وبلاگی که توش رای گیری هست رو میبینی دیگه بیشتر بهت بر می‌خوره وقتی ایشون برات می‌نویسن که: تقلب شده و شما به شعور من توهین کردین! هرکی نفهمه منکه می‌فهمم.

از روز اول وقتی دیدم جناب میثمک منو کاندید کرده جا خوردم چون فکر میکردم هنوز راه زیادی باید برم تا بتونم حرفی برا گفتن داشته باشم هرچند من وبلاگم رو چه کم چه زیاد،خوب یا بد دوست دارم چون اولین هدف برا نوشتن خودم بودم و اینم از اسم وبلاگ پیداست: برای فردای حافظه ام. درسته که تو این مدت این هدف رشد کرد و الان خواننده هام و دوستام خیلی برام مهم هستن اما تاجایی که باهم بتونیم تو یه فضایه آروم خیلی منطقی برخورد کنیم.

از روز اول برا تبلیغ فقط یه متن کوتاه نوشتم و اختیار رو گذاشتم با خواننده های وبلاگم.خب تصور رای آوردن بعید نبود و نه خیلی هم دور از انتظار.اما من از همین جا به همه ی اونایی که لطف کردن رای دادن و همه ی اونایی که رای ندادن و فقط فحش نثار بنده کردن می گم که من در این تقلب هیچ نقشی نداشتم و تو این کاریکه یه نفر برا خراب کردن من داره انجام میده سهیم نیستم.

بخندیدن ، بگین داره مظلوم نمایی میکنه اصلا هرچی میخواین بگین دوستایه اصلی و واقعی من می‌دونن که من دروغ نمی گم.

و حالا اگه بقول میثمک این انتخابات برام ضد تبلیغ بشه حداقل می‌دونم دوستای واقعی و خوبم رو هنوز هم دارم و می‌دونم که باهام همراه اند چون هم من به اونا ایمان دارم هم اونا به من.

تو این انتخابات هم قرار نیست به کسی چیزی داده بشه فقط و فقط برای آشنایی بیشتر بود و گرنه من خودمم قبول دارم که جایه خیلی از وبلاگ های خوبی که خودم دوستشون دارم بشدت خالیه! اما این دیگه نظر مدیر وبلاگ برگزار کننده هست و نظرشون محترم.

از همه ی دوستای عزیزم که وانیا رو دوست دارن خواهش می کنم دیگه بهم رای ندن.

شاید این بزرگترین اشتباه من بود که شرکت کردم و اشتباه بزرگتر اون که همون روز اول انصراف ندادم.

اشتباه چون فراموش کردیم برا چی اینجا دور هم هستیم، چون ادب رو فراموش کردیم "خاک بر سرت" ناسزای است ورد زبانمان بدون اینکه به معناش فکر کنیم و یا خیلی چیزاهایه دیگه 

من برای آدم نماهایه  این خاک متاسفم که به هرعنوان و بهانه ای بخودشون اجازه میدن خیلی راحت به یک نفر توهین کنن.

پ.نوشت:از همینجا از تمام کاندیداها بخصوص دلژین عزیز، دافی نگار، اووووم و کرگدن دلنازک و...بخاطر تمام کج فهمی های معذرت میخوام.

وب لوگ نوشت(مجتبی جوانی):احمق ترین  خلق کسی است که خود را عاقل ترین خلق بداند.

  
نویسنده : وانیا ; ساعت ٢:۳٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۳٠ آذر ۱۳۸٩
تگ ها :