زلزله.وروجک.آتیشپاره.


درکل خیلی دوست داشتنی باید ببینیدش.


خیلی وقت بود که میخواستم در مورده این بخش از زندگیم یعنی درگیری با بچه ها بنویسم، که یکی از دلیلاشم همین وروجکه که عکسش رو اون بالا میبینید.

همونی که تو پستهای قبلی گاهی بهش اشاره کردم، منظورم خواهرزادم امیرمحمد هستش.

پسربچه ای که هرجا باشه کن فیکن میکنه آتیشپاره ای برا خودش،اصللا شما میتونید بیشترین ریشتر زلزله رو جایی ثبت کنید که امیرمحمد اونجا باشه!

به این  نگاه نکنید که چه آروم نشسته برا گرفتن این عکسها ١٠سال پیرتر شدم تا ینا رو ازش گرفتن.کلافه


شیطنت تو وجدش موج میزنه، منظورم چشمای سیاه و شیطونشه که همیشه داره برق میزنه و این میتونه نشونه ی یه خراب کاریه جدید باشه.

کلا مثه همه ی پسربچه ها عاشقه ماشینه، و اتاقش در حاله انفجاره اما این حسه ماشین خواهی هیچ وقت فروکش نمی کنه!

تو کل خونواده بیشتر از همه خاله کوچیکه که بنده باشم رو از همه بیشتر دوست داره و در کل ما دوتا بیشتر باهم درگیریم،بقوله همه:

"کارد و پنیر هستیم"

البته همه اذعان دارند که تقصیره منه و من نباید عقلمو بذارم کنار عقله یه بچه ی ۴ساله، هرچند سخته ولی هرچی تلاش میکنم باهم بهتر بشیم خرابتر میشه!نگران

از اینا که بگذریم، درکل بچه ی فوق العاده باهوشیه و در عین حال خیلی خوش زبون

که اگه این دوتا خصوصیت آخریش نبود عمرا یه ذره تحویلش میگرفتم.

عاشقه اتاقه منه و برا مرتب کردنش خیلی تلاش میکنهگریه

که همیشه هم داغون میکنه جایه مرتب کردن!عصبانی

همیشه مثه تام و جری درحال جنگیم ما دوتاشیطان تام و جری رو شما انتخاب کنید که کدوممون هستیم؟منتظر

یه حسنه دیگشم اینه که خیلی سریع یاد میگیره، تمامه کتابای شعرشو حفظه و تو مهدکودک اوله و مخه کامپیوتره!

سوال زیاد میپرسه همیشه هم در حال سوال پرسیدنه یا طرح یه سوال برا اینکه ازش بپرسیم در کل بیکار نیستسوال.

وقتی خوابه دنیا در حال آرامشه.فرشته

با ین همه خصوصیت که گفتم یه ضعفه بزرگ داره!؟

اونم اینکه از دخترخالش زهرا که ٢سال از خودش کوچیکتره بشدت کتک میخوره و میترسهاسترس، و در کل عاشقشه در مواقعه صلح البته.قلب

حالا شما ببینید من چی میکشم از دسته این دوتا وروجک.

پ.نوشت:با همه این تفاسیر هر دوشونو خیلی دوست دارم وقتی نیستن دلم براشون یه ذره میشه(دروغه ١٣بدری)دروغگو

پ.نوشت بعدی:اینم عکسه مهدکودکش هست که کلی سعی کرده مظلوم و با شخصیت بیفته، وگرنه قبولش نمیکردن با اون چشاش.عینک

حالا هم از مهد خبر میزسه با وجوده اینکه هوش بالایی داره اما همیشه واسه شیطنتهاش تنبیه میشه، فکر کنم بره مدزسه کلا انضباطش زیره ١٠ باشه.

/ 9 نظر / 5 بازدید
گلادیاتور

شاید روزی از آنجا عبور کنی اگر هنوز عطر آن گل در خاطرت بود اندکی جستجو کن من در همان حوالی ام . . .

گمنام

به ساعت نگاه میکنم حدود سه نصف شب است چشم میبندم که مبادا چشمانت را از یاد برده باشم و طبق عادت کنار پنجره میروم سوسوی چند چراغ مهربان و سایه کشدار شبگردان خمیده و خاکستری گسترده بر حاشیه ها و صدای هیجان انگیز چند سگ و بانگ آسمانی چند خروس از شوق به هوا میپرم چون کودکیم و خوشحال که هنوز معمای سبز رودخانه از دور برایم حل نشده است آری از شوق به هوا میپرم و خوب میدانم سال هاست که مرده ام "حسین پناهی" ...................... وااااااااای عزیزمممم چقدنازه![چشمک]... واقعا دوست داشتنیه! ازبچه های شیطون خوشم میاد!البته اینجوربچه هارو قبل اینکه بخوان اذیتم کنن حسابی خدمتشون می رسم!!!!![نیشخند]

پت

واییییییییییییی چه گوگولیهههههههههههههههههه از طرف من لپشو بگیر نیم متر بکش!

حمید و ...

ماشالا بزنم به تخته شرارت از چشماش میباره ، به خاله کوچیکه ش رفته این پستتو که خوندم یاد خودم و خاله م افتادم ، البته فاصله سنی من و خالم ۸ ساله و منطقیه که در دوران طفولیت با هم مشکل داشته بوده باشیم [ناراحت] ( جمله ی قبلی تمامی نکات دستور زبان فارسی توش رعایت شده و بسیار روش کار کردم که از لحاظ زمان بندی درست باشه )

حمید و ...

خلاصه خدمتتون عرض میکردم : یک روز من میرم سر وسایل خاله م و دفتر خاطراتشو پاره میکنم ، خاله م هم وفتی از راه میرسه خیلی آروم میزنه تو گوشم ( البته آروم و سفتشو من یادم نیست ، این نقل قول از خالمه ) ولی من اصلا گریه نمیکنم چون میدونستم که کارم اشتباه بوده ، همین باعث میشه که خاله م عذاب وجدان بگیره و تا سه روز هر چقدر یادش میافتاده گریه ش میگرفته . الآن هم هرفقت یادش میاد کلی به خودش فحش میده و میگه الهی بمیرم که زدمت .

حمید و ...

نتیجه ی اخلاقی این که مواظب باش یهو کتک کاری نکنین که درآینده باعث پشیمونی میشه [نیشخند]

پاییز&شباهنگ

پاییز: [خنده][گریه][خنده][گریه] گریه ها واسه اینکه همدردیم خنده ها هم بخند تا دنیا بروت بخنده من دیگه مربی مهد کودک شدم از بس برادر زاده و خواهر زاده دور و برم ریختن گاهی یادم میره که خالم یا عمه راستی این چه حکمتیه که این وروجکها به اتاق ته تغاری پدربزرگشون علاقه دارن؟![سوال] من از چشم سیاه خوشم میاد از تو عکس پیداس که چقد سیاهی چشاش زیاده[ماچ]

حامد

خاله يکى مونده به آخريش مى‌گه اشتباهه، منو بيشتر از همه دوست داره! [خنده]