شبهای بارانی و من...

بازهم شب، بی حوصلگی، باران و من...

و من که محبوسم بین دیوارهای این اتاق پشت پنجره های باران خورده و یخ زده ای که لمس هر لحظه از سرمایش به یادم می آورد که زندانی ای بیش نیستم در این شب بارانی.زندانی به حکم شب – به حکم زن بودنم!!!

زنی که اگر به هوای عشقبازی باران  قدم در کوچه های خیس شهر بگذارد بی گمان دریده خواهد شد!

و من که ناچارم خود را به رویای خیس شدن زیر باران و یک لیوان چای گرم پشت شیشه های خیس این پنجره مهمان کنم، چایی را که هورت میکشم طعم دهانم عوض میشود، تلخ!

تلخ همچو شبی این چنین که بارانش هوش از سرم می برد و دلتنگم می کند، دلم می گیرد از این شب بارانی، صدای باران هم دیگر ارضایم نمیکند پرده را می کشم اما صدایش هنوز هم با من است.

وانیا نوشت: نمی دونم بارون با من لج کرده یا با روز؟ چند وقته اینجا فقط شبها بارون میاد، کاش می شد زیر بارون قدم بزنم و خیالم کمی خیس بخورد – همین کلماتی که می نویسم، افکارم،موهایم، همه و همه خیس بخورند شاید کمی حوصله‌م سرجایش برگردد.

کتاب پیشنهادی: داوینچی کد،نویسنده دن براون، کتابی  که مترجمش  یادم نمیاد ولی حتما فیلم کتاب رو هم بعد از خوندنش ببینید.(از اینجا میتونید کتابهای گابریل گارسیا مارکز رو دانلود کنید.)

/ 33 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عبدالکوروش

چه شب غمگيني اينجا وصف شده... و چه زن غمگيني. زني كه حتي لمس بارون شبانه با بدنش جرمه... رمز داوينچي رو خوندم. خيلي قشنگه و مرموز... فيلمش رو هم ديدم، به پاي كتاب نميرسه ولي اونم زيباست.

یک دبیر فهیم

یعنی به نظرت من که مردم میتونم شب راحت توی خیابون راه برم و قدم بزنم؟ عمرا !!!!!!

کرگدن

شما خیلی به من لطف دارید ... و من یه عالمه ممنونم .

شهاب

کاش باران هیچوقت با کسی در نیفتد!

ناشناس

بارانم آرزوست

آفتاب پرست

بارون تو شب دلنشین تره صدای نم نم بارون قشنگ لالاییه واسه من این معرفی کتاب هات خیلی خوبه ممنونم راستی من هم به روزم ها و منتظرتم روی هردو بلاگم هم نسکافه هم آفتاب پرست

[گل]

جوجه کلاغ

سلاااااااااااااااااااااام عزيزم.... زن بودن يا زن نبودن ... شده اين روزها بزرگترين دغدغه ام ... محروميم از خيلي چيزها به خاطر زن بودن و در حسرت خيلي چيزهاييم به جرم زن بودن ... اصلا برام قابل هضم نيست اين همه حبس ... و اين همه ترس ... و اين همه آرزوهايي كه دارن محال ميشن انگار... من هم دلم هواي قدم زدن زير بارونو داره ... اونم نه تووي روز بلكه توو اوج شب ... تنها ... بدون ترس ...افسوس... سبز باشي و عاشق وانيا ....

فلوت زن

سلاااااااااااااااااااااااااااام وانیا جان. این بالایی پست نبود پس چی بود ؟!! خوبه که حرفاتو زدی حالا یه نفس عمیق بکش و دیگه بهشون فک نکن ! تا بوده همین بوده و انقد گفتیم و گفتیم ... فقط اعصاب خوردگیش برامون موند !